Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Vetėvendosje dėnon arrestimin e ish-ushtarit tė UĒK-sė nga policia zvicerane
Ish-ushtari u arrestua nė Zvicėr pėr t’u ekstraduar nė Serbi, dhe kjo sipas VV-sė u bė me kėrkesė tė Serbisė. ..
Naumov: Huazim i ri prej 1,2 milionė euro
Zėvendėsministri plotėsues i Financave Kire Naumov kumtoi se me ankandin e sotėm tė letrave shtetėrore me vlerė Ministria e Financave ka bėrė huazim tė ri prej 1,2 milion
Lėndohet njė tetovar gjatė rrėzimit nga kulmi
­Derisa kanė punuar nė konstruksionin kulmor tė objektit, M.A. ėshtė ngritur nė kulm pėr ta mbikėqyrur punėn e tyre dhe nė njė moment derisa ka biseduar nė telefon celula
Calvin Harris thotė se nuk do tė bashkėpunojė me Taylor Swiftin
Dj i famshėm skocez Calvin Harris ėshtė duke bashkėpunuar me shumė tė yje tė muzikės botėrore, pėrfshirė kėtu Rihanna, Ellie Goulding dhe John Newman.
“Leicester do tė shkėlqej nė Ligėn e Kampionėve”
Ronald Koeman, trajneri i Southamptonit, beson se Leicester City mund tė shkojė larg nė sezonin e ardhshėm tė Ligės sė Kampionėve. Leicester City mund tė shkojė larg nė s
Më të Lexuar