Bota

Tërmeti trondit Selanikun

22.11.2017 | 23:15 * T.E. * 544

Vuçiq flet pas dënimit të Mlladiqit

22.11.2017 | 15:01 * Z.H. * 2,123

GJNPJ lexon aktgjykimin për Ratko Mladiçin

22.11.2017 | 11:29 * Z.H. * 815

Liban: Kryeministri Hariri rikthehet në Bejrut

22.11.2017 | 09:16 * Z.H. * 286

Rusi, ndotje radioaktive në malet e Uralit

22.11.2017 | 09:15 * Z.H. * 403

Indonezi, riaktivizohet vullkani Agung

21.11.2017 | 18:14 * T.E. * 454

Sulmi me bombë lë 50 të vdekur në Nigeri

21.11.2017 | 18:10 * T.E. * 356

Të mërkurën aktgjykimi për Ratko Mladiçin

21.11.2017 | 18:10 * T.E. * 452

Kaos trafiku në Athinë

21.11.2017 | 15:51 * Z.H. * 380

Pritet debat i ashpër në Bundesatag

21.11.2017 | 10:55 * Z.H. * 470

Presidenti çek takon sot Putinin

21.11.2017 | 09:31 * Xh.I. * 139

​Autobusi bie në greminë, 14 të vdekur

20.11.2017 | 23:08 * T.E. * 663

A ishin rusët prapa ngjarjeve të Katalunjës?

20.11.2017 | 20:20 * T.E. * 510

Aksident në rrugë, vdesin 20 persona

20.11.2017 | 19:01 * T.E. * 2,138


Faqe 1 / 109

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.