Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Teknologji

Fuqia e partive shqiptare u dobësua, por zgjedhjet krijuan rast për kthesë ?!
LSDM befason:BE synon të hap bisedimet e anëtarësimit me Maqedoninë (?!)
VMRO-DPMNE me dredhi vazhdon sulmet ndaj Zaevit për platformën shqiptare

Teknologji

Del iPad i ri që kushton vetëm 329 dollarë

23.03.2017 | 13:18 * L.E. * 170

VIDEO:Oppo shfaq reklamen e F3 Plus

22.03.2017 | 14:13 * L.E. * 272

Apple prezantoi iPadin e ri me 9,7 inç

22.03.2017 | 14:05 * L.E. * 202

Android 7.1.2 po vjen në Nexus 6P dhe Pixel C

22.03.2017 | 11:44 * L.E. * 216

ZTE zbuloi tre smartfona të rinj

22.03.2017 | 11:10 * L.E. * 200

Apple shantazhohet nga hakerët turq

22.03.2017 | 10:14 * L.E. * 173

Apple rrit hapësirën e iPhone SE

22.03.2017 | 10:11 * L.E. * 188

Përdoruesit e Windows 10 e kanë një hall

21.03.2017 | 15:00 * L.E. * 386

S8-shi më i vogël se sa S-7shi

21.03.2017 | 14:52 * L.E. * 457

Pse ia vlen ta bleni produktin Nintendo Switch?

21.03.2017 | 13:22 * L.E. * 200

Gjërat që Bixby i Samsung i bën, e Siri jo

21.03.2017 | 13:16 * L.E. * 242

Ja kur do të mund ta blini Nokia 3310 të ri

21.03.2017 | 13:10 * L.E. * 399

Montblanc me smartwatch

21.03.2017 | 10:24 * L.E. * 129

Sony vjen me versionin e lirë të Xperia L1

20.03.2017 | 12:06 * L.E. * 157

Foto: Kjo është shpikja më e re

20.03.2017 | 09:56 * L.E. * 284

Mos e përdorni iPhone-n në banjo, ja pse

20.03.2017 | 09:54 * L.E. * 857

iOS 11 paraqet fundin për 200.000 aplikacione?

18.03.2017 | 09:19 * L.E. * 499

Pajisja e fundit 3D nga kompania gjermane

17.03.2017 | 16:46 * L.E. * 242


Faqe 1 / 7

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.