Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Showbiz

Fuqia e partive shqiptare u dobësua, por zgjedhjet krijuan rast për kthesë ?!
LSDM befason:BE synon të hap bisedimet e anëtarësimit me Maqedoninë (?!)
VMRO-DPMNE me dredhi vazhdon sulmet ndaj Zaevit për platformën shqiptare

Showbiz

Miranda Hashani feston 30 vjetorin e karierës

23.03.2017 | 20:47 * T.E. * 313

FotoNjë fizik kaq seksi si i Josephines

23.03.2017 | 18:01 * R.ZH. * 573

Foto: Një fizik kaq seksi si i Josephines

23.03.2017 | 17:54 * R.ZH. * 444

Foto: Capital T e Majk përsëri së bashku!

23.03.2017 | 16:27 * L.E. * 230

Foto: Shihen shenjat e dobësimit tek Big Mama

23.03.2017 | 16:05 * L.E. * 1,012

Donald Trump “lavdëron ” Eliza Hoxhën

23.03.2017 | 15:49 * L.E. * 714

Kjo moderatore shqiptare ka tetë kunata

23.03.2017 | 15:31 * L.E. * 659

Foto: Sia nuk fshihet më, zbulon fytyrën!

23.03.2017 | 15:27 * L.E. * 157

VIDEO:Samanta dhe 2Ton nuk po ndalen

23.03.2017 | 15:10 * L.E. * 187

Ja si dukej Shkurte Fejza shumë vite më parë

23.03.2017 | 15:00 * L.E. * 358

Shikoni sa është plakur aktori i njohur

23.03.2017 | 14:35 * L.E. * 684

Ndodh edhe kjo: Vishet Rovena Stefa

23.03.2017 | 14:29 * L.E. * 793

Foto: Njihuni me gruan bukuroshe të Bufit

23.03.2017 | 13:26 * L.E. * 3,347

A mos po gabon Cozman me këtë veprim

23.03.2017 | 13:02 * L.E. * 333

Kur fansat të befasojnë me këso dhurate

23.03.2017 | 10:18 * L.E. * 413

Befasojnë Rita dhe Dua me foton e njejtë

23.03.2017 | 09:52 * L.E. * 370

Bukuroshet e ekranit kanë një sekret

23.03.2017 | 09:46 * L.E. * 371

Vesa me këngë të re dhe klip "hot"

23.03.2017 | 09:40 * L.E. * 584

Arratiset nga Tirana këngëtarja e njohur

23.03.2017 | 09:32 * L.E. * 312

Ja çfarë bën Genta Ismajli mes aziatikëve!

23.03.2017 | 09:28 * L.E. * 499

Linda Halimi shkon në “Eurovision”

22.03.2017 | 22:08 * R.ZH * 434

Andi Lila bëhet berber i Çikalleshit

22.03.2017 | 21:12 * R.ZH * 214

Balada e Armend Idrizit-Mendit bëhet hit

22.03.2017 | 20:28 * T.E. * 932

Ercole sjell hitin “Me S-Class”

22.03.2017 | 19:52 * T.E. * 1,604


Faqe 1 / 37

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.