Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kulturë

Fuqia e partive shqiptare u dobësua, por zgjedhjet krijuan rast për kthesë ?!
LSDM befason:BE synon të hap bisedimet e anëtarësimit me Maqedoninë (?!)
VMRO-DPMNE me dredhi vazhdon sulmet ndaj Zaevit për platformën shqiptare

Kulturë

Garë e ideve kreative rinore "Çliroje idenë"

23.03.2017 | 13:31 * T.E. * 129

Alpet Shqiptare, majat e egra të Ballkanit

23.03.2017 | 13:13 * L.E. * 171

Fahredin Shehu me “Bonds” në Amerikë

22.03.2017 | 16:22 * L.E. * 328

Sot është Dita Botërore e Poezisë

21.03.2017 | 11:05 * L.E. * 230

Filmi horror “Bloodlands” edhe në Bruksel

20.03.2017 | 16:38 * L.E. * 404

7 vjet pa aktoren Vjollca Kelmendi

20.03.2017 | 13:45 * L.E. * 3,995

VIDEO:Me shkrimtarin Naum Prifti

20.03.2017 | 13:07 * L.E. * 159

Një Stradivari e famshme rikthehet në skenë

20.03.2017 | 10:19 * L.E. * 199


Faqe 1 / 7

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.