Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Ramazani 2017

Pse u shemb "Shtëpia e Qazim bej Vlorës" z.Sela? Pyesin qytetarët
« Zhurnal mëson » Thaçi i ka dhënë "besën" Zaevit se mund të llogarisë në mbështetjen e PDSH-së
« Video » Zaev dhe Bejta, për Gostivarin që duam të gjithë së bashku
« Sociologët » Ku ka politikë, nuk ka sport

Ramazani 2017

ZIGZAG - BFI-ja PËRBALLË SFIDAVE

23.06.2017 | 15:26 * Z.H. * 432

IKRE - Kryetari i BFI-së, H. Sulejman Ef. Rexhepi

22.06.2017 | 12:39 * Z.H. * 1,461

Në hall shihen besimtarët dhe guximtarët

21.06.2017 | 13:41 * Z.H. * 1,530

OH HILAL ndau ndihma për skamnorët e Strugës

20.06.2017 | 12:35 * Z.H. * 424

IKRE - Shaqir Fetahu

19.06.2017 | 16:57 * Z.H. * 715

Zeqati në rrugën e Allahut (xh. sh.)

18.06.2017 | 14:34 * T.E. * 792

Vlera e duasë në muajin e Ramazanit

16.06.2017 | 14:07 * Z.H. * 979

IKRE Doc. Dr. FAHRUDIN EBIBI

16.06.2017 | 01:28 * B.M. * 1,091

OH HILAL ndau ndihma në Kumanovë

15.06.2017 | 13:29 * Z.H. * 612

Çlirimi i Mekës

15.06.2017 | 11:40 * Z.H. * 652

IKRE Prof Ibrahim ef Idrizi

15.06.2017 | 09:17 * B.M. * 829

Disiplina trup-shpirt në Ramazan

14.06.2017 | 13:56 * Z.H. * 551

Agjërimi - formë e veçantë e ekzistimit

13.06.2017 | 11:53 * Z.H. * 753

OH HILAL shtroi iftar të përbashkët

12.06.2017 | 14:26 * Z.H. * 691

Beteja e Bedrit, moment historik i myslimanëve

12.06.2017 | 13:00 * Z.H. * 832

Kryegjyshi Botëror Bektashij shtroi iftar

12.06.2017 | 12:40 * Z.H. * 747

Ramazani, shkollë dhe mësim

08.06.2017 | 13:31 * Z.H. * 510

Ramazani, muaj i edukimit shpirtëror

07.06.2017 | 16:32 * Z.H. * 556

OH HILAL shpërndau pako humanitare në Resnjë

07.06.2017 | 12:34 * Z.H. * 566

OH HILAL në mesin e skamnorëve të Manastirit

06.06.2017 | 12:57 * Z.H. * 578

OH Hilal në Dibër

05.06.2017 | 12:13 * Z.H. * 618

Agjërimi i Ramazanit dhe urtësitë e tij

05.06.2017 | 11:04 * Z.H. * 996

Ramazani, muaj i bekuar

03.06.2017 | 18:49 * B.M. * 1,823

Kur'ani dhe muaji i Ramazanit

02.06.2017 | 10:52 * Z.H. * 1,759

Muaji i Ramazanit dhe madhështia e Kuranit

01.06.2017 | 11:19 * Z.H. * 2,825

Agjërimi nuk është, thjesht, uri dhe etje

31.05.2017 | 10:33 * Xh.I. * 3,332

OH HILAL ndau ndihma në Tetovë

30.05.2017 | 15:00 * Z.H. * 1,682

Agjërimi, pika më e lartë e vetëdijes

30.05.2017 | 14:20 * Z.H. * 2,004

OH HILAL ndau ndihma në Gostivar

29.05.2017 | 13:08 * Z.H. * 1,706

Si ta presim Ramazanin

29.05.2017 | 10:56 * Z.H. * 2,207


Faqe 1 / 2


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.