Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Sport

"Ringu" i fundit i SHBA-së përmes Hojt Ji për ta debllokuar Maqedoninë
« Zhurnal mëson » Talat Xhaferi në moment të fundit refuzoi propozimin e LSDM-së, që të zgjidhet kryeta..
BDI hedhë poshtë zërat se do t`i tërheqin nënshkrimet
« Analistët për Zhurnal » "Komedia" politike të marrë fund

Sport

Ylli i Atleticos dërgohet në spital

26.04.2017 | 16:15 * Z.H. * 320

San Antonio mposht Memphisin (VIDEO)

26.04.2017 | 16:14 * Z.H. * 97

Futbollisti anglez suspendohet 18 muaj

26.04.2017 | 16:13 * Z.H. * 160

Zyrtare: Sulmuesi nënshkruan me PSG !

26.04.2017 | 09:43 * Z.H. * 325

Këto do të jenë fanellat e Liverpool 2017/18

26.04.2017 | 09:42 * Z.H. * 345

Zyrtare: Mesfushori nënshkruan me Dortmund

26.04.2017 | 09:41 * Z.H. * 459

Behrami drejt Serie A!

26.04.2017 | 09:40 * Z.H. * 459

“Kam qenë më i mirë se Messi dhe Maradona”

26.04.2017 | 09:39 * Z.H. * 1,143

Bleri me sukses e operoi këmbën

26.04.2017 | 09:03 * A.A. * 269

Besnik Limani kundër kroatit Nevestiç

26.04.2017 | 09:01 * A.A. * 329

Florian Marku tani lufton në Zvicër

26.04.2017 | 08:59 * A.A. * 350

EKSKLUZIVE: Aubameyang bëhet me skuadër të re!

25.04.2017 | 16:07 * Z.H. * 5,519

Mario Gomez pritet të kthehet te Bayerni

25.04.2017 | 15:45 * Xh.I. * 430

Dardan Berisha, lider i Juvecasertas

25.04.2017 | 15:44 * Xh.I. * 241

Shitet bolidi i Michael Shcumacherit

25.04.2017 | 15:42 * Xh.I. * 350

Barcelona tregohet shpirtmadhe ndaj Ramosit

25.04.2017 | 12:33 * Z.H. * 2,842

Barcelona me rekord në Evropë për penalti

25.04.2017 | 12:33 * Z.H. * 411

Zyrtare: Kjo është e ardhmja e Giroud

25.04.2017 | 12:31 * Z.H. * 533

Juventusi vëzhgon Lemarin

25.04.2017 | 10:11 * Xh.I. * 301

Tramezzani: Sadiku nuk e ka gjatë te Lugano

25.04.2017 | 10:09 * Xh.I. * 727

Ronaldo i dëshiron rikthim të shpejtë Ibras

25.04.2017 | 10:08 * Xh.I. * 419

Pioli jep dorëheqje nga Inter ?!

24.04.2017 | 16:34 * Z.H. * 874

Chelsea, 65 milionë euro për yllin e Inter

24.04.2017 | 16:33 * Z.H. * 760

Sadiku dhe Aliovski në formacionin e javës

24.04.2017 | 14:53 * Xh.I. * 820

MMA, Florian Marku triumfon ndaj Suskasevic

24.04.2017 | 12:09 * Z.H. * 1,978

Drogba tallet me Arsenalin

24.04.2017 | 09:53 * Z.H. * 593

Ndeshjet e mbetura të Realit në La Liga!

24.04.2017 | 09:53 * Z.H. * 1,110


Faqe 1 / 36

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.