Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Receta

« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
« Demiri për Zhurnal » Kritikat e para nga Brukseli për Qeverinë Zaev janë me vend
« Koment » Gjuha Shqipe pretekst për propagandë politike?!
Kryeministri dhe ministrat nesër për herë të parë do të përgjigjen në pyetjet e deput..

Receta

Tatlia në formë gjethe

22.11.2017 | 12:23 * L.E. * 796

Hallvë të miellit me arra

19.11.2017 | 10:19 * L.E. * 1,627

Ëmbëlsirë me nutella

16.11.2017 | 13:33 * L.E. * 2,541

Byrek lahmaxhun

15.11.2017 | 13:06 * L.E. * 2,029

Tortë me neskafe

14.11.2017 | 12:02 * L.E. * 1,944

Tiramisu pa vezë

13.11.2017 | 11:13 * L.E. * 1,748

Gjellë vjeshtore

12.11.2017 | 10:25 * L.E. * 1,531

Gurabija me copëza çokollate

11.11.2017 | 10:56 * L.E. * 1,206

Revani klasike

09.11.2017 | 11:28 * L.E. * 1,941

Qofte patatesh të ziera

08.11.2017 | 14:00 * L.E. * 1,725

Mish dhe pire në furrë

07.11.2017 | 11:16 * L.E. * 1,703

Krem karamel

05.11.2017 | 10:27 * L.E. * 1,771

Browni me çokollatë të bardhë

04.11.2017 | 10:46 * L.E. * 1,395

Petulla amerikane me kokos

03.11.2017 | 10:59 * L.E. * 1,421

Topëza për 5 minuta

01.11.2017 | 11:09 * L.E. * 2,455

Muffins me kokos dhe arra

29.10.2017 | 10:28 * L.E. * 2,058

Dreka që e zbut thartirën e organizmit

28.10.2017 | 12:13 * L.E. * 1,927

Sallatë me patate

26.10.2017 | 11:23 * L.E. * 2,248

Rolatë raffaello

24.10.2017 | 10:59 * L.E. * 2,175

Sallatë me brokoli

23.10.2017 | 14:27 * L.E. * 1,855

Tortë me karrota

22.10.2017 | 09:58 * L.E. * 1,870

Gurabija klasike

21.10.2017 | 09:53 * L.E. * 1,535

Makarona me kaçkavall

20.10.2017 | 12:13 * L.E. * 1,934

Tortë me grizë

19.10.2017 | 12:01 * L.E. * 1,933

Gurabija me çokollatë

18.10.2017 | 11:07 * L.E. * 1,240

Biftek në mënyrë franceze

17.10.2017 | 11:29 * L.E. * 1,211

Patate në furrë

16.10.2017 | 11:33 * L.E. * 2,692

Gurabija me mollë dhe susam

15.10.2017 | 11:03 * L.E. * 2,038

Çokollatë e nxehtë meksikane

14.10.2017 | 11:19 * L.E. * 1,375

Tortë me kafe

13.10.2017 | 11:24 * L.E. * 1,342

Mish viçi në tigan me salcë të shpejtë

12.10.2017 | 15:46 * L.E. * 1,390

Mish qengji i pjekur në jogurt

10.10.2017 | 11:08 * L.E. * 1,617

Gurabija Brownie

08.10.2017 | 10:40 * L.E. * 1,883

Sheqerpare me lajthi

07.10.2017 | 10:34 * L.E. * 2,436

Gurabija me drithëra

20.09.2017 | 10:54 * L.E. * 2,365

Bajadera të bardha me kokos

18.09.2017 | 11:42 * L.E. * 2,649

Gurabija waffel

17.09.2017 | 11:24 * L.E. * 1,574

Tortë me fiqa

16.09.2017 | 11:55 * L.E. * 2,057

Sallatë sezonale

15.09.2017 | 11:00 * L.E. * 2,082

Sallatë me kungullesha

14.09.2017 | 16:27 * L.E. * 1,600

Ëmbëlsirë me lajthi dhe çokollatë

13.09.2017 | 11:32 * L.E. * 1,482

Role me mish të grirë

11.09.2017 | 10:44 * L.E. * 1,518

Gurabija lule

10.09.2017 | 10:15 * L.E. * 2,405

Makarona me hudhër, vaj dhe peshk ton

09.09.2017 | 12:01 * L.E. * 1,919

Gurabija me sos të vishnjës

08.09.2017 | 15:27 * L.E. * 1,391

Sallatë e frutave me jogurt

07.09.2017 | 16:14 * L.E. * 1,376

Bërxolla në tigan me patate të fërguara

06.09.2017 | 11:27 * L.E. * 1,147

Katrorka të shpejta

05.09.2017 | 10:09 * L.E. * 4,294

Gurabija me kanellë dhe xhenxhefil

04.09.2017 | 12:26 * L.E. * 2,298

Çorbë me bullgur dhe jogurt

03.09.2017 | 13:03 * L.E. * 1,619

Gurabija me pekmez

02.09.2017 | 11:04 * L.E. * 1,799

Revani me kadaif

31.08.2017 | 12:28 * L.E. * 3,057

Sallatë tropikale

29.08.2017 | 13:02 * L.E. * 1,335

Tortë me arra të bluara

28.08.2017 | 12:21 * L.E. * 2,018

Muffina me fruta

27.08.2017 | 11:11 * L.E. * 1,268

Kadaif në kallëpa

26.08.2017 | 12:01 * L.E. * 2,802


Faqe 1 / 5

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.