Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Shqiperia

"Ringu" i fundit i SHBA-së përmes Hojt Ji për ta debllokuar Maqedoninë
« Zhurnal mëson » Talat Xhaferi në moment të fundit refuzoi propozimin e LSDM-së, që të zgjidhet kryeta..
BDI hedhë poshtë zërat se do t`i tërheqin nënshkrimet
« Analistët për Zhurnal » "Komedia" politike të marrë fund

Lajme nga Shqiperia

Kërcënohet ambasada ruse në Tiranë

26.04.2017 | 16:06 * Z.H. * 444

Kreu i KQZ-së, në Kryeministri

26.04.2017 | 16:05 * Z.H. * 265

Bildt: Edhe Shqipëria në prag kolapsi politik

26.04.2017 | 13:35 * Xh.I. * 300

Kriza politike, Lu takohet me Ramën

26.04.2017 | 13:33 * Xh.I. * 263

Blushi fton Metën dhe Bashën

26.04.2017 | 12:29 * Z.H. * 184

Duka: Unë do ta votoja Nanon President

26.04.2017 | 09:38 * Xh.I. * 384

“LSI në zgjedhje pa opozitën”

26.04.2017 | 09:36 * Xh.I. * 450

Sherr me armë dhe grushte në PS

26.04.2017 | 09:35 * Xh.I. * 1,088

Rama: Bllokimi rrugëve rrezikon jetë!

25.04.2017 | 12:28 * Xh.I. * 235

Balla: Basha nuk e di për çfarë proteston

24.04.2017 | 14:24 * Z.H. * 340

Rama fton opozitën në dialog

24.04.2017 | 13:45 * Xh.I. * 260

Rama inkurajon policinë: Engjëj mbrojtës

24.04.2017 | 09:41 * Z.H. * 591

Opozita sot bllokon rrugët në Shqipëri

24.04.2017 | 09:39 * Z.H. * 639

Kryeministri Rama me minoritetin grek në Finiq

23.04.2017 | 14:34 * T.E. * 678


Faqe 1 / 28

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.