Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kronika

"Ringu" i fundit i SHBA-së përmes Hojt Ji për ta debllokuar Maqedoninë
« Zhurnal mëson » Talat Xhaferi në moment të fundit refuzoi propozimin e LSDM-së, që të zgjidhet kryeta..
BDI hedhë poshtë zërat se do t`i tërheqin nënshkrimet
« Analistët për Zhurnal » "Komedia" politike të marrë fund

Kronika

Kidnapohet një vajzë 16 vjeçare nga Gostivari

26.04.2017 | 13:10 * L.E. * 1,894

Gjendet i vdekur në rrugë një person në Shkup

25.04.2017 | 12:03 * L.E. * 17,694

Grabitet një bastore në Butel të Shkupit

24.04.2017 | 14:50 * Z.H. * 820

Vëllau therr vëllaun në Vizbeg të Shkupit

24.04.2017 | 14:32 * Z.H. * 20,157

Babai e plagos djalin me armë zjarri në Gostivar

24.04.2017 | 12:29 * L.E. * 9,473

Shkup, sulmohet njësiti “Alfa”

21.04.2017 | 15:05 * L.E. * 29,984

Sulmohet me thikë një polic në Prilep

21.04.2017 | 14:23 * L.E. * 1,193

Zjarr i fuqishëm në lagjen Karposh të Shkupit

21.04.2017 | 13:39 * L.E. * 1,600

Del për kafe, therret me thikë gjatë konfliktit

20.04.2017 | 14:36 * L.E. * 3,028

Zhduket 17 vjeçarja dhe një grua nga Shkupi

20.04.2017 | 14:21 * L.E. * 3,424

Konfiskohet mish i pasigurt pule nga Brazili

19.04.2017 | 14:58 * L.E. * 3,231

Aksident tragjik, vdes 23 vjeçari

19.04.2017 | 11:18 * L.E. * 29,391

Sulmohet një avokat në Tetovë

18.04.2017 | 19:53 * T.E. * 1,463

Grabitet një bastore në Shkup Veri

18.04.2017 | 14:28 * Z.H. * 1,246

Seri aksidentesh në Shkup

18.04.2017 | 11:16 * L.E. * 1,198

Vjedhje në një banesë në Shkup

17.04.2017 | 13:04 * L.E. * 1,623

Zhduket 13-vjeçarja nga Strumica

17.04.2017 | 12:14 * L.E. * 808

Nëna braktis dy fëmijët dhe largohet

16.04.2017 | 18:14 * T.E. * 20,773

Arrestohen dy persona në aeroportin e Shkupit

14.04.2017 | 14:58 * L.E. * 12,469

Nipi mbytë gjyshen në Prilep

14.04.2017 | 11:12 * Z.H. * 1,504

Tetovares i keqpërdorin facebook-un

13.04.2017 | 19:23 * T.E. * 12,471

Aksident tragjik, humb jetën 24 vjeçari

13.04.2017 | 15:50 * L.E. * 2,935

Zhduket një vajzë e re nga Ohri

13.04.2017 | 14:47 * L.E. * 1,896


Faqe 1 / 9

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.