Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Maqedonia

« Zhurnal mëson » Stevo Pendarovski koordinator nacional për anëtarsimin e Maqedonisë në NATO?
Fetai: Politikanët në Maqedoni zëvendësojnë popullin me sekretaresha
« Analizë "BIRN" » Kreu i Sarajit Murati në mungesë të projekteve ideore ka humbur 1.5 milion euro për i..
Para lokaleve partitë politike të ulen në tryezë të përbashkët dhe të zotohen për zgj..

Lajme nga Maqedonia

Defile me biçikleta nesër në Shkup

21.09.2017 | 20:20 * T.E. * 310

Ahmeti pret delegacionin e OSBE

21.09.2017 | 19:51 * B.M. * 131

Taravari: Nuk tërhiqem që të shkatrroi ekipin

21.09.2017 | 19:20 * D.J. * 2,256

SHBA dhuroi pajisje teknike për MPB

21.09.2017 | 18:30 * D.J. * 1,265

Manipulime parazgjedhore me Ligjin për gjuhët

21.09.2017 | 16:59 * A.SH * 440

Asani oficialisht anëtarja më e re e KSHZ-së

21.09.2017 | 16:06 * Xh.I. * 1,266

Ministri Saliji: Nuk ka amnisti para zgjedhjeve

21.09.2017 | 14:52 * Xh.I. * 1,074

Aktpadi për kryetarin e Komunës së Shtipit

21.09.2017 | 13:20 * A.SH * 972

Hahn deri te Zaev:Vazhdoni të punoni

21.09.2017 | 12:45 * A.SH * 607

Buxheti i shkurtuar për MTV

21.09.2017 | 11:15 * A.SH * 726

Arrestimin e Jug e konfirmojnë edhe nga MPB

21.09.2017 | 10:52 * Xh.I. * 1

Në Maqedoni dënim me burg vuajnë 3000 persona

21.09.2017 | 10:44 * A.SH * 1,047

Marsh paqësor për ajër të pastër në Shkup

21.09.2017 | 10:08 * Xh.I. * 370

Vazhdon debati kuvendor për ligjin e gjuhëve

21.09.2017 | 09:31 * Z.H. * 684

Nesër fillon vjeshta

21.09.2017 | 09:30 * Z.H. * 825


Faqe 1 / 220

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.