Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Kosova

Gjykata e Apelit do bëj publike vendimet, pas ankesave për rastin 'Titanik'
Ministri Bekteshi në vizite zyrtare në Bosnjë
Në Maqedoni 1.300 pasaporta diplomatike, kush i posedon ato dhe çfarë vlere kanë?!
Do të bëhet apo jo Parlamenti me pesë nënkryetar?

Lajme nga Kosova

Martesat nën 18 vjeç, asnjë mashkull

23.07.2017 | 22:07 * T.E. * 303

Mungojnë 112 milionë euro

23.07.2017 | 09:05 * Z.H. * 809

Vetëvendosje shpall zgjedhjet e brendshme

22.07.2017 | 08:58 * Z.H. * 700

Sot mbyllet tregu i Gjilanit

22.07.2017 | 08:57 * Z.H. * 824

Hoxhaj: Kosovën e pret edhe një njohje e re!

22.07.2017 | 08:56 * Z.H. * 930

Edhe sot vapë në Kosovë

22.07.2017 | 08:55 * Z.H. * 731

Haradinaj nis ‘pazaret’ për Qeverinë

22.07.2017 | 08:53 * Z.H. * 837

Shpend Ahmeti flet për zhvillimet e fundit

21.07.2017 | 16:30 * Z.H. * 619

Këshilli i skandaleve

21.07.2017 | 12:02 * Z.H. * 473

Nisma i bashkohet LDK-së, akuzon PDK-në

21.07.2017 | 12:01 * Z.H. * 1,256

PAN’i do t’i formojë institucionet

21.07.2017 | 09:41 * Z.H. * 463

Kosova, treg i “dallavereve” me naftë

21.07.2017 | 09:40 * Z.H. * 469

Të pavendosur për takimin me Thaçin

21.07.2017 | 09:39 * Z.H. * 388

Arrestohen dy zyrtarë policor në Gjilan

20.07.2017 | 14:54 * Xh.I. * 364

Hoti pret që LAA me VV të formojnë Qeverinë

20.07.2017 | 14:17 * Z.H. * 338

Bullgaria po dërgon trupa ushtarake në Kosovë

20.07.2017 | 11:57 * Z.H. * 1,572

Gjeneral Scaparrotti nesër viziton FSK-në

20.07.2017 | 09:29 * Xh.I. * 375

Lutfi Haziri: LDK-ja nuk ka vota për PAN-in

20.07.2017 | 09:27 * Xh.I. * 305


Faqe 1 / 60

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.