Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Opinion

Simbolet kombëtare dhe kulturore keqpërdoren nga partitë politike
« Në prag të ramazanit: » Nuk mungon përballja me varfërinë, shpresohet për solidaritet
Anketë e re pas 11 dhjetorit nga IHPQM: BDI 12.5%, e BESA 12.2%, përsëri të barabarta
« Analistët për Zhurnal » Jetëgjatësia e Qeverisë Zaev, varet nga zbatimi i programit qeveritar

Opinion

Shumica parlamentare dhe sfidat e saj

25.05.2017 | 17:55 * D.J. * 228

Ua dha Zoti, ua mori dreqi!

25.05.2017 | 16:33 * Xh.I. * 271

Mediat sociale dhe keqmenaxhimi i tyre

21.05.2017 | 20:59 * B.M. * 1,050

ZBRAPSJA E TURPSHME E "KRYETARIT TË HEKURT"

18.05.2017 | 13:50 * B.M. * 3,235

Gara mes nacionalizmit rural dhe atij progresiv

17.05.2017 | 20:13 * D.J. * 948

Fundi i diktaturës

17.05.2017 | 10:35 * Xh.I. * 1,559

NATO, Ballkani dhe çështja e Kosovës

16.05.2017 | 15:37 * Z.H. * 1,082

Sondazhet, agjencitë dhe shoqatat

16.05.2017 | 11:04 * B.M. * 3,031

Kush do i fitoj zgjedhjet!

15.05.2017 | 18:45 * B.M. * 1,862

Tërmet në trojet shqiptare nga politika...

14.05.2017 | 11:50 * T.E. * 8,790

« Opinion » Diskursi demokratik zgjedhor

12.05.2017 | 10:48 * Z.H. * 1,435

Marrëzia shqiptare me armiqtë e Jashtëm

12.05.2017 | 09:23 * B.M. * 1,166

Me Z. Zaevin, një alternativë e besueshme!

11.05.2017 | 17:40 * B.M. * 2,741

« Opinion » “O sa mirë”! Me fy shqiptarë!

11.05.2017 | 16:15 * Z.H. * 1,124

Heronjtë e sokakut tonë

08.05.2017 | 18:39 * B.M. * 8,293

Le t’ju kryqojë Zaevi, tash…

08.05.2017 | 14:46 * B.M. * 9,829

Ministri grek Kotzias shantazhon Shqipërinë

07.05.2017 | 21:56 * B.M. * 2,709

Jetë e vdekje bashkë!

07.05.2017 | 00:10 * B.M. * 3,822

Po të vdiste Sela, mbaronte Maqedonia

05.05.2017 | 08:20 * B.M. * 21,098

« Opinion » Rubikoni i një politike mazohiste

04.05.2017 | 14:52 * Z.H. * 3,560

Pse kontestohet emri maqedon / maqedonia ?

03.05.2017 | 07:33 * B.M. * 6,237

« OPINION » Ai ka guxim, vizion, vetëbesim!

02.05.2017 | 09:54 * Xh.I. * 4,123

E enjtja e përgjakshme!

30.04.2017 | 15:53 * T.E. * 5,637

A është “BESA” e shqiptarëve?

29.04.2017 | 14:53 * B.M. * 19,069

Politika dhe siguria kombëtare!

28.04.2017 | 21:25 * T.E. * 907

ZI(J)ADINI

28.04.2017 | 15:32 * B.M. * 18,592

Kthim prapa nuk ka

27.04.2017 | 01:18 * B.M. * 9,594

Pazaret e turpshme në kurriz të shqiptarëve!

25.04.2017 | 16:37 * B.M. * 2,511

Zgjidhja politike, domosdoshmëri

24.04.2017 | 16:41 * Xh.I. * 1,522

Hiçi i Madh

20.04.2017 | 20:34 * B.M. * 2,213

Askush ka dëgjuar

18.04.2017 | 22:35 * T.E. * 1,680

Shqiptarët, Erdogani dhe Putini

18.04.2017 | 09:32 * Xh.I. * 5,321

Rrënjët

18.04.2017 | 08:39 * B.M. * 679


Faqe 1 / 4

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.