Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Bota

Gjykata e Apelit do bëj publike vendimet, pas ankesave për rastin 'Titanik'
Ministri Bekteshi në vizite zyrtare në Bosnjë
Në Maqedoni 1.300 pasaporta diplomatike, kush i posedon ato dhe çfarë vlere kanë?!
Do të bëhet apo jo Parlamenti me pesë nënkryetar?

Bota

Izraeli arreston 25 pjesëtarë të Hamasit

23.07.2017 | 21:57 * T.E. * 105

Putin, presidenti i përjetshëm

23.07.2017 | 21:56 * T.E. * 326

Ulet popullariteti i presidentit Macron

23.07.2017 | 21:55 * T.E. * 144

Rusia synon ta shtrijë me media ndikimin e vet

23.07.2017 | 21:54 * T.E. * 164

Filipine vazhdon me ligjin ushtarak

23.07.2017 | 08:48 * Z.H. * 434

Sulm ndaj një xhamie në Francë

22.07.2017 | 17:21 * T.E. * 982

Spanjë, shpëtohen 57 emigrantë ilegalë

22.07.2017 | 17:20 * T.E. * 214

Trump: krim është rrjedhja e informacionit

22.07.2017 | 16:59 * T.E. * 178

Katari ndryshon ligjet anti-terror

22.07.2017 | 16:58 * T.E. * 403

Tregtia, SHBA do të çojë oriz në Kinë

22.07.2017 | 08:49 * Z.H. * 434

Siemens ndërpren disa furnizime për Rusinë

21.07.2017 | 16:08 * Xh.I. * 510

Tërmet edhe në Kretë

21.07.2017 | 13:54 * Z.H. * 5,059

Pompeo: Rusia dëshiron ta dënojë Amerikën

21.07.2017 | 13:54 * Z.H. * 328

Tri viktima në protestën në Venezuelë

21.07.2017 | 11:59 * Z.H. * 248

McCain: Do t'i kthehem punës së shpejti

21.07.2017 | 11:58 * Z.H. * 172

Itali, Goditet rrjeti mafioz Brankaçio

20.07.2017 | 16:10 * Z.H. * 565

25 për qind të zviceranëve janë duhanxhinj

20.07.2017 | 16:08 * Z.H. * 415

Kërkesat ndaj Katarit shndërrohen në parime

20.07.2017 | 16:06 * Z.H. * 913

Turqi – Shtohen sërish turistët

20.07.2017 | 11:53 * Z.H. * 559

Rusia i dhuron 6 avionë Mig 29 Serbisë

20.07.2017 | 09:31 * Z.H. * 1,182


Faqe 1 / 68

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.