Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Medicina

« Analistët » LSDM dhe partitë shqiptare të mos presin më, por ta formojnë qeverinë
Analistët maqedonas të ndarë për ftesën e VMRO-DPMNE për takim të krerëve të krejt pa..
Edhe BDI, Lëvizja Besa e Aleanca i kundërshtojnë thirrjet e VMRO-DPMNE-së
Maqedonia po i thotë “lamtumirë” BE-së, thotë gazeta austriake

Medicina

Hithi, njëri ndër ilaçet më të mira natyrore

21.04.2017 | 11:33 * L.E. * 3,779

Çka duhet të dini për vitaminën D

20.04.2017 | 11:27 * L.E. * 1,902

Arsyet pse duhet konsumuar qepët e reja

20.04.2017 | 11:26 * L.E. * 2,396

« VIDEO: » Dobitë shëndetësore të jogurtit

19.04.2017 | 14:00 * L.E. * 1,295

Frutat që i sjellin shkëlqim lëkurës tuaj

19.04.2017 | 13:40 * L.E. * 712

Ja shenjat e kancerit të mushkërive

18.04.2017 | 15:06 * L.E. * 5,011

Kongres i dytë për hematologji në Shkup

18.04.2017 | 14:00 * Z.H. * 451

Në "Alo doktor" 1.375 thirrje për një javë

18.04.2017 | 10:51 * Z.H. * 409

Dobitë e frutit të dardhës për shëndetin

17.04.2017 | 12:34 * L.E. * 2,213

CH Alpha origjinale, prodhim i GELITA GMBH

10.04.2017 | 12:38 * Z.H. * 1,612

Mjekët: Kriza ekonomike shton rastet depresive

08.04.2017 | 10:11 * T.E. * 870

Sot shënohet Dita Botërore e Shëndetësisë

07.04.2017 | 12:21 * L.E. * 1,242

Tetovë: Rritet numri i pacientëve me Alergji

03.04.2017 | 22:04 * T.E. * 957

Në "Alo mjek" për një javë 1.261 thirrje

03.04.2017 | 10:12 * Xh.I. * 506

Kafe, kundër sulmit në zemër

01.04.2017 | 10:25 * T.E. * 2,230

Hudhra, dobitë e jashtëzakonshme për shëndetin

27.03.2017 | 14:39 * Z.H. * 4,334

Indet e zemrës krijohen edhe nga spinaqi

27.03.2017 | 14:00 * Z.H. * 2,051

Shënimi i Ditës botërore të tuberkulozit

24.03.2017 | 11:14 * T.E. * 367

Recetë shtëpie për pastrimin e veshëve

20.03.2017 | 12:20 * Z.H. * 9,803

Shënimi i Ditës botërore për shëndet oral

20.03.2017 | 08:20 * B.M. * 895


Faqe 1 / 3


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.