Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kuriozitete

Gjyqësori në paraburgim, kriminelët në liri
Analistët: Një parti është fituese e zgjedhjeve lokale nëse ajo do të ketë shumicën e..
« Analistët » Lista për këshilltarë komunal do të reflekton në rezultatin zgjedhor të kandidatit pë..
Bajrami nuk hedh poshtë kandidimin e tij të mundshëm në Haraçinë

Kuriozitete

Njeriu i cili hoqi dorë nga paratë (Video)

24.07.2017 | 10:48 * L.E. * 342

A e dini sa gjatë mund të mbijetoni pa ujë?

23.07.2017 | 15:37 * L.E. * 1,415

22 këshilla për t’i shpëtuar mbytjes në det

23.07.2017 | 15:31 * L.E. * 1,057

Gjarpëri me helmin më të tmerrshëm në botë

23.07.2017 | 15:30 * L.E. * 2,302

​​Fustan nusërie me letra higjienike (Foto)

22.07.2017 | 08:38 * L.E. * 2,309

Shpikjet absurde nga e kaluara (Foto)

22.07.2017 | 08:29 * L.E. * 724

5-vjeçarja gjobitet 150 euro për? (Foto)

21.07.2017 | 21:46 * L.E. * 538

Bunkeri më i madh nazist shndërrohet në muze

21.07.2017 | 13:15 * L.E. * 614

A i keni ditur këto gjëra për Australinë?

21.07.2017 | 10:36 * L.E. * 307

Bregdeti mbushet me objekte misterioze (Foto)

20.07.2017 | 22:15 * L.E. * 1,004


Faqe 1 / 36

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.