« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
Emri, në pritje të propozimit të Nimicit
Arsllani: Mbetet enigmë se si do të zgjidhet çështja e emrit të Maqedonisë
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Rrolls-Royce Ghost i ri, veturë e krijuar për pasanikët e rinj (Video)
rollss_3.jpg

Prodhuesi britanik Rolls-Royce, është i njohur për krijimin e veturave, që janë më të pëlqyeshme për personat në moshë.

Por, me ndryshimet e bëra në kompani, është vendosur që të krijohen makina që pëlqehen më shumë nga të rinjtë pasi janë treg më i madh, transmeton Telegrafi.

Të ashtuquajturit milenialë, janë shënjestra e prodhuesit, që ka nxjerrë së fundmi në treg modelin Ghost Black Badge.

Kjo veturë nuk është e lirë, pasi kushton rreth 40 mijë euro, por veçanti e saj janë lehtësirat teknologjike, mundësitë e rehatisë dhe shumë elemente që pëlqehen prej të rinjve.

Më poshtë mund të shihni nga afër këtë Rolls-Royce luksoz, që ka të gjitha përfundimet e kryera me kujdes. 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 10.10.2017, 14:13  | L.E. | 558 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Policia çeke arreston katër shtetas të Maqedonisë: Kishin me vete drogë, armë dhe para
Peshevski: Kariera ime politike ka përfunduar
Zaev para vendimit: Filipçe ose Kostov, cili do jetë ministri i ri i shëndetësisë!?
Përplasen keq Mahmut Ferati me Shqir Cerrvadikun
Patenta e cila shkatëron mjegullën për 15 minuta për 18 vite qëndron në sirtar, qytetet po mbyten nga smogu!
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.