29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Përdoruesit e Galaxy S8 probleme me SMS-të
sms_69.jpg

Përdoruesit e Samsung Galaxy S8 dhe S8 Plus kanë raportuar se po u humbin mesazhet në telefonat e tyre.

Gjatë muajit shtator, tekstet nuk janë dërguar te personat e caktuar edhe pse përdoruesit i kanë dërguar ato, por nuk kanë mundur të pranojnë mesazhe. Kjo ka ndodhur vetëm te disa mesazhe të caktuara.

Përdoruesit janë ankuar se mesazhet e munguara kishin lidhje me punën dhe familjen e tyre.

Problemi me SMS fillimisht është raportuar në Shtetet e Bashkuara, Kanada, Australi, Francë dhe Britani të Madhe.

Mediat raportojnë se ky mund të jetë problem me protokollin e SMS-ëve.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.10.2017, 10:00  | L.E. | 513 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.