29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Paul Pogba rikthehet në stërvitje
pogba1-735x400.jpg

Paul Pogba është rikthyer në stërvitje, një muaj pas largimit nga fusha për shkak të një lëndimi.

 

Reprezentuesi i Francës pësoi tërheqje muskulore në fitoren 3 me 0 ndaj Baselit më 12 shtator duke ngjallur dyshime që mund të mos jetë në fushë deri në fund të këtij viti, transmeton portali arbresh.info.

 

Trajneri Jose Mourinho konfirmoi vetëm se Manchester United do të jetë në mungesë të 24-vjeçarit “për një kohë të gjatë” duke refuzuar të flas në detaje për rikthimin e tij në aksion.

 

Megjithatë, Pogba është rikthyer me shpejtësi në stërvitje pas pushimit të shkurt në Florida gjatë pushimeve ndërkombëtare.

 

Ish ylli i Juventusit shfrytëzoi rrjetin social Instagram për t’i njoftuar ndjekësit e tij kohë pas kohe për procesin e rehabilitimit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.10.2017, 15:55  | Z.H. | 413 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.