29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Aubameyang dhe Dortmund ishin të hapur për largimin e tij
Untitled1sfefewfwe.jpg

Futbollisti Pierre-Emerick Aubameyang ka nënkuptuar se klubi i tij, Borussia Dortmund, ishte mjaft i hapur që ta shiste gjatë afatit kalimtar veror.

 

“Ishte një kohë në afat kur mund të kisha ndryshuar. Ne ishim pajtuar bashkë në të qenit të hapur, por asgjë nuk ndodhi”, tha Auba për Sport Bild.

 

“Gjithmonë jam ndjerë shumë komod në Dortmund, në skuadër dhe në BVB, dhe kjo është e vërtetë edhe sot. BVB është familja ime!”.

 

Gjithsesi, Aubameyang-ut nuk i ka rënë keq pasi që gjendet në pozitën e parë në Bundesligë, me pesë pikë më shumë se kampioni aktual, Bayern Munchen.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.10.2017, 16:31  | Z.H. | 349 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.