Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ligjet evropiane nuk po gjejnë zbatim në Maqedoni
5 plazhet më unike më botë (Video)
video_8.jpg

Për shumicën prej nesh, plazhet tona të zakonshme të drejtuara nga mulli janë ato që janë harku i rërës së artë, që shkëlqen, me ujëra të kulluar blu dhe pemë palme që lëkunden butësisht në erë.

Le të mbyllim ngadalë sytë tanë dhe të imagjinojmë për një të dytë. Plazhet më unike në botë nuk ndjekin këtë mantë. Ata janë llojet e jo-aq-konvencionale të plazheve. Sigurisht, ju do t’i gjeni çuditshëm, por gjithashtu shumë të ndryshëm dhe të bukur ashtu si këto 5 plazhe më unike në botë.

 

1. Plazhi i fshehur – The Hidden Beach
2. Plazh me ngjyra të ndezura – The Glowing Beach
3. Plazhi i Ujit të Ngrohtë – The hot water beach
4. Plazhi i Gjelbër – The Green Beach
5. Plazhi i Desertit – The Desert Beach

Për më shumë detaje rreth këtyre bukurive natyrore shikoni tek video më poshtë:

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 10:48  | L.E. | 492 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Koalicioni ASH-BESA, fillon zyrtarizmin nga Gostivari
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.