Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ligjet evropiane nuk po gjejnë zbatim në Maqedoni
I dehur përplaset me një njeri me ngjyrë, ja çfarë e gjen (Video)
t4e.jpg

Një njeri i dehur mori supë të nxehtë dhe hodhi atë në fytyrën e njërit nga pasagjerët e një treni.

Pasagjerët u tronditën nga kjo rrahje që ndodhi në New York duke bërë kështu që i dehuri Paul Lawson të hidhet jashtë derës.

Ai është kapur nga kamerat duke u lëkundur dhe bërtitur në tren dhe duke bërë gjeste të tjera të pakuptueshme.

Në pamje shihet se si Lawson dëgjohet duke pretenduar se ai është një avokat që ka studiuar në NYU.

Përderisa, argumentimi me një njeri me ngjyrë përshkallëzohet, ai detyrohet të dal nga treni- duke u përpjekur disa herë të kthehet përsëri. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 11:31  | L.E. | 838 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Koalicioni ASH-BESA, fillon zyrtarizmin nga Gostivari
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.