« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Analistët » ASH mund të qëndrojë në pushtet duke pëshpëritur për reforma, humbja e Shëndetësisë ..
« Koment » A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Ma..
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasador..
Zeka i Besës ofendon votuesit shqiptar, "Ju jeni rrugaç"
zekaaaaa-rrugac.jpg

Shkup, 11 tetor - Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës.

Sot, në kuadër të debatit parazgjedhor në Click Plus në TV21, që do të transmetohet sonte me fillim në ora 21:30, Ibrahimi në mungesë të argumenteve, ka ofenduar edhe votuesit e pranishëm në këtë debat e që kishin mundësi t’u parashtronin pyetje kandidatëve për deputet në Çair, shkruan FOL.MK.

“Ju jeni rrugaç”, i është drejtuar Ibrahimi qyterarëve të pranishëm në këtë debat, ndërsa për të vërtetuar nervozizmin dhe shqetësimin e tij lidhur me mbështetjen e vogël që ka, ai madje u mundua të krahasohet edhe me figurat e larta kombëtare që kemi si Adem Jashari.

Rrjetet sociale kanë shpërthyer me reagime nga më të ndryshmet në kundërshtim të këtij ofendimi të rëndë të Zeqirija Ibrahimit.

Së fundmi, Kryeminstri Zaev dhe deputeti Muhamed Zeqiri denoncuan koalicion midis partisë Besa dhe VMRO DPMNE për zgjedhjet lokale.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 01:01  | B.M. | 10,254 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Ja emrat e Ambasadorëve të ri që do ta përfaqësojnë Maqedoninë ?!
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasadorëve shqiptar?!
« Zhurnal mëson » Kryetari i ri i Këshillit të Komunës së Gostivarit, sërish nga rradhët e BDI-së
« Koment » A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Maqedoni ?
A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Maqedoni ?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.