29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Në këtë pjesë të shtëpisë relaksohet Ermal Fejzullahu (Video)
ermal_56.jpg
Loading...

Këngëtari Ermal Fejzullahu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku shqiptar.

Ditë më parë, përmes rrjeteve sociale, këngëtari bëri të ditur se këto ditë ka ndërmarrë një hap të ri në jetën e tij.

Ermal Fejzullahu vazhdon të jetë shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.  Bëhet fjalë për humbjen e peshës, kjo pasi Ermali është përkushtuar shumë këto ditë që të fokusohet në dietë dhe aktivitet të shtuar fizik. Ai ka treguar se këtë mision e ka marrë vërtet seriozisht.

 

Në imazhin e fundit të publikuar në InstaStory, këngëtari Fejzullahu i ka prezantuar fansat me një prej ambienteve më relaksuese të shtëpisë së tij.

Bëhet fjalë për saunën, të cilën Ermali e ka në shtëpi, dhe e cila është një ndihmesë e madhe për ata që duan të bien në peshë. Me këtë përkushtim kaq të madh, duket se këngëtarin do ta shohim më në formë në klipin e tij të ri. /Telegrafi/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 12:14  | L.E. | 917 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.