Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
Ganiu do të hap Zyrë për promovimin e barazisë gjinore në Çair
1_207.jpg

Shkup, 12 tetor - Se Visar Ganiu është i përkushtuar ndaj të gjithë banorëve të Çairit, dëshmon edhe postimi i fundit i cili para pak minutash u publikua në faqen e tij zyrtare të fejsbukut, i cili ka të bërë publike hapjen e Zyrës për promovimin e barazisë gjinore në Komunën Çair, sapo të marrë mandatin e tij si Kryetar i Komunës Çair.

Kjo nuk ka ngelur edhe pa reagimin e menjëhershëm të femrave të cilat fuqishëm e mbështesin Barazinë gjinore, ku në faqen personale të fejsbukut, profesoresha Gjyle Çeliku e cila njihet në opinion si përkrahëse e pakompromistë në shërbim të trajtimit dhe përfaqësimit të duhur të femrave në secilin segment të shoqërisë.

Ja edhe postimi i plotë i profesoreshës Gjyle Çeliku:

Visar Ganiu e ka perkrahjen time publike!

Une vertete s’di cka te shtoj me shume sepse jam e emocionuar, te gjitha i ka thene ne faqen zyrtare Visari.

#RrethoVisarin

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 18:45  | D.J. | 860 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.