Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
Yllka Gashi publikon një kolesion të imazheve të para nëntë vjetëve (Foto)
yllka-gaswhi-780x439.jpg
Loading...

Kjo ka bërë që Yllka Gashi të jetë një prej aktoreve më të pëlqyera në shtetin tonë dhe të jetë në qendër të vëmendjes së rubrikave rozë.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe të realizuara nëntë vjetëve më parë teksa shihet në krah të familjarëve.

Duket se për Yllkën ka ndaluar kohën pasi që edhe në atëbotë shihet e hijshme dhe e bukur.

Theksojmë se ka mbi dy vjet që ajo dhe bashkëshorti sëbashku me të bijën janë shpërngulur dhe jetojnë në New York.

Gjithashtu gjatë muajit qershor aktorja ka marrë pjesë në një aktivitet me rastin e ditëve të fëmijve – 1 qershor.

Ndryshe, aktoren nuk dihet nëse do ta shohim në ndonjë projekt filmik, megjithëse ajo gjithmonë ka theksuar se është e gatshme. /Telegrafi/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 21:24  | Xh.J. | 715 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.