Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
GUCCI i Marin-it Godet më fort se GUCCI i Capital T (Video)
22447329_195065_1507817136.jpg
Loading...

Stina e verës është stina më e nxet e vitit mirpo nxehtësia nuk është vetëm nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në të gjitha format mundohen ta zotrojn tregun muzikor. Disa me forma fizike, disa të tjerë me videoklipe të shtrejta e disa tjerë me fuqin e vokalit që posedojnë. Pavarsisht që Hatixhja e Capital T ishte hiti apsolut i verës, kënga e re e këngëtarit nuk arriti ta ketë suksesin e njejt. Madje vemendjen mediatike më shumë e mori këngetari i ri Marin. Shumë i ri në moshë mirpo me sukses të jashtzakonshëm në Industrin muzikore Shqiptare. Marin është emer i ri po shumë premtues. Kënga Gucci që Capital T e publikoi pak ditë më par po del që nuk është produkt 100 % i këngëtarit. Kënga Gucci ka dy muaj që është regjistruar nga këngëtari nga Shqiperia mirop premieren ekskluzive Marini ka vendosur ta jap tashë se fundi. Nuk dihet nëse kjo është Diss ndaj këngëtarit të madhë, mirpo ajo që të gjithë mund ta vertetojn letësisht është që kënga Gucci nga Marin ka tërhequr më shumë vemendjen mediatike se sa kënga e Capital T.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 21:39  | T.E. | 611 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.