29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
“City ka para ta blejë Messin, por është e vështirë”
sergio-aguero-lionel-messi-argentina_3491158-780x439.jpg

Sergio Aguero do të dëshironte ta shihte Lionel Messin me fanellën e Manchester Cityt, por thotë se është shumë e komplikuar që një simbol si ai të largohet nga Barcelona.

Messi në ndeshjen e fundit ka shënuar tri gola duke e dërguar Argjentinën në Kupën e Botës.

President i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë disa herë që marrëveshja është arritur për rinovim, por ende nuk ka asgjë zyrtare.

“Paratë nuk janë problem këtu. Por mendoj që lojtar si Messi,si Cristiano Ronaldo, janë lojtarë simbol të klubeve të tyre dhe është e vështirë t’i largosh”.

“Do të doja të luaja në një ekip me Leo, por duket e komplikuar”.

Aguero është jashtë fushave pas një aksidenti në Amsterdam dhe ka folur për këtë duke thënë se janë gjëra që ndodhin.

Messi dhe Aguro janë miq që nga moshat e reja te Argjentina.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 09:24  | Xh.I. | 138 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.