Ali Ahmeti rrezikon me Merkon të humbasë 5 komuna tjera?!
Bilalli: Çdokush që ka dështuar në zgjedhje, nuk duhet t`i mbanë peng pozitat partiak..
A do të vendos Zaev të zbaton referendum për emrin? Flasin analistët
Arrestohen edhe pesë persona për sulmin ndaj Ziadin Selës
Ganiu realizoi takim me kryetarin e shoqatës së pazarxhinjëve Ekrem Dolek dhe tregtarët e Bit Pazarit
1_208.jpg

Shkup, 13 tetor - Kandidati për kryetar të Komunës së Çairit nga rradhët e BDI-së, Visar Ganiu bashkë me bartësin e listës për këshilltar në qytetin e Shkup Besnik Ajetin, bartësin e listës për këshilltarë në Çair, Fikri Abdullai, Forumi i gruas dhe Forumit rinor të BDI-së në Çair kanë marrë premtime se do ta mbështesin Kontratën e Visarit për çairasit. 

"Kontrata e Visarit është më konkrete dhe për këtë qëllim do ta mbështesim" tha një tregtar.

Ganiu u shpreh se Shoqata e pazarxhinjëve dhe tregtarët do të jenē ndër prioritetet e tij nëse merr besimin e çairasve.

"Pazarxhinjtë dhe shoqata e tyre do ta kenë mbështetjen time të plotë në 4 vitet e mandatit tim si kryetar të Çairit" ka thënë Ganiu.

Ekipi i kandidatit të BDI-së bashkë me bartësit e listave për këshilltarë në Shkup e Çair sot do ti përmbyllin takimet me qytetarë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.10.2017, 14:15  | Xh.I. | 1,662 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ali Ahmeti rrezikon me Merkon të humbasë 5 komuna tjera?!
Reagon shtabi komunal i BDI në Likovë: Erkan Arifi ka fituar vota sa gjithë kundërkandidatët
Djaloshi 13-vjeçar ndërtoi shtëpizën e vogël për më pak se 1.300 euro, brenda saj i ka të gjitha (Foto/Video)
Ja sa veshje ndërroi nusja e Labit, Qëndresa (Foto)
Sela: Nuk ka arsye pse të bashkëpunoj me Ali Ahmetin
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.