Ali Ahmeti rrezikon me Merkon të humbasë 5 komuna tjera?!
Bilalli: Çdokush që ka dështuar në zgjedhje, nuk duhet t`i mbanë peng pozitat partiak..
A do të vendos Zaev të zbaton referendum për emrin? Flasin analistët
Arrestohen edhe pesë persona për sulmin ndaj Ziadin Selës
Trajanovski: Mbështetja për mua është mbështetje për një Shkup më të zhvilluar
koce-trajanovski_1507895842-1928024.jpg

Shkup, 13 tetor - Kandidati për kryetar të Qytetit të Shkupit, Koce Trajanovski sot përmes një preskonference për shtyp deklaroi se qytetarëve të Shkupit u premton punë dhe vetëm punë.

"Për katër vitet e ardhshme premtoj një qytet shumë më të bukur, me hapësira të gjelbra, parkingje të reja, transport modern ekologjik, gjimnaz të ri në Aerodrom, investime për të rinjtë në sport , kulture dhe aktivitete tjera tha Trajanovski. Sipas tij, mbështetja duhet të jetë edhe për listën e këshilltarëve të qytetit të Shkupit,  dhe koalicionin  “për Maqedoni më të mirë” sepse për të funksionuar mirë qyteti dhe për tu realizuar projektet e premtuara na duhet edhe një shumicë e fuqishme në këshillin e qytetit. Gjatë 20 ditëve të shkuara qytetarëve u kam prezantuar programin dhe vizionin se në cilin drejtim duhet të shkojë zhvillimi i Shkupit", theksoi Koce Trajanovski, kandidat i VMRO-DPMNE për qytetin e Shkupit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.10.2017, 14:08  | Xh.I. | 253 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ali Ahmeti rrezikon me Merkon të humbasë 5 komuna tjera?!
Reagon shtabi komunal i BDI në Likovë: Erkan Arifi ka fituar vota sa gjithë kundërkandidatët
Djaloshi 13-vjeçar ndërtoi shtëpizën e vogël për më pak se 1.300 euro, brenda saj i ka të gjitha (Foto/Video)
Ja sa veshje ndërroi nusja e Labit, Qëndresa (Foto)
Sela: Nuk ka arsye pse të bashkëpunoj me Ali Ahmetin
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.