« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Koment » A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Ma..
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasador..
Raportet e mira ndërfqinjësore, përshpejtojnë integrimin
Para lidhjes me Xhensilën, Besi paska pasur një fazë “të errët” në jetë (Video)
xhensii_5.jpg

Dhëndri i vitit ose një prej dhëndurëve më të përfolur të vitit, këtë të shtunë do të jetë i ftuar në ‘Xing me Ermalin’ për të rrëfyer më shumë për prapaskenat e dasmës, largimin nga Portokallia, por edhe projektet e reja që ka ndër mend të nisë së shpejti.

Kudo ku është Bes Kallaku, atmosfera nuk mund të kalojë pa humor, kështu që edhe pyetjeve të Ermalit ai u jep të tilla përgjigje.

Në një video që dy aktorët kanë ndarë në profilet e tyre për puntatën e kësaj të shtune, Besi është përballur me të gjitha llojet e pyetjeve. Siç mund të kuptohet, Ermali nuk mund të linte gjë të shpëtonte pa u sqaruar publikisht, madje edhe për raportin me Xhensilën.

Mes ngacmimeve që, me siguri, nuk kanë qenë të pakta, Besi është përballur edhe me pyetjen nëse Xhensila ka qenë e dashura e tij e parë: “Harrove kur ishim bashkë?” – ia kthen Besi Ermalit me të qeshur duke i lënë të gjithë pa fjalë me batutën e radhës.

Ok, ndoshta nuk prisnim të thoshte: “Po, ka qenë e para…”, por as kishim menduar se “gjuetinë”, si fillim, Besi dhe Ermali e paskan nisur bashkë. Apo “bashkë” ka ndonjë interpretim tjetër?

Ndoshta Besit i duhet ta sqarojë më mirë këtë fazë “të errët të jetës” para Xhensilës.

Videon e plotë mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.10.2017, 09:29  | L.E. | 1,048 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasadorëve shqiptar?!
Ja emrat e Ambasadorëve të ri që do ta përfaqësojnë Maqedoninë ?!
Taravari: Nuk ka negociata për vendet vakante të ministrave tash e dy javë
« Zhurnal mëson » Kryetari i ri i Këshillit të Komunës së Gostivarit, sërish nga rradhët e BDI-së
Zaev i ofron ASH-së postin e zv.ministrit në shëndetësi
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.