« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Një këmbësor ka vdekur gjatë një aksidenti trafiku në rrugën Veles -Shtip
133905736_1.jpg

Shkup, 15 tetor - Në një aksident trafiku në rrugën magjistrale A-3 Veles-Shtip në udhëkryqin për fshatin Karatmanovë, dje rreth orës 23,:15 vdiq një këmbësor.

Siç informon MPB-ja, automjeti motorik "Pezho 406" me targa të Strumicës, i drejtuar nga O.M (33) nga Strumica ka përplasur këmbësorin T.J (57) nga fshati Mamutçevo i Velesit, ku i njëjti ka vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa shoferi nuk është ndalur por ka vazhduar drejtë Sektorit për Punë të Brendshme - Veles, ku e ka paraqitur rastin.

Ekspertizë ka kryer ekipi nga Stacioni Policor - Shën Nikollë, ndërsa me urdhër të prokurorit publik mbi trupin e të vdekurit do të bëhet autopsi. O.M është arrestuar në stacionin policor, ndërsa automjeti i tij gjendet në qarkun e Sektorit për Punë të Brendshme - Veles.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.10.2017, 13:39  | T.E. | 590 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë
Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën! (Foto)
Shyhrete Behluli dhe Gold Ag përsëri në duet (Foto/Video)
Kjo është reja e Ardit Gjebreas (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.