Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Ja sa veshje ndërroi nusja e Labit, Qëndresa (Foto)
nuise.jpg

Dasma e Labit me Qëndresën po bën bujë në mediet rozë, shkruan Sovrani.info

Një dasmë madhështore me afro 700 të ftuar e ku shumica prej tyre ishin fytyra të njohura për publikun.

Dasma filloi me një organizim tejet të veçantë tek hekurudhat ku çdo gjë ishte përgatitur brenda në tren, ku nusja kishte veshur një fustan, një stil unik si në vitet 50’ta.

Duke vazhduar më pas në mbrëmje në një organizim tjetër ku veshja ishte po e njëjtë.

Dita e dytë e dasmës u organizua në qytetin e Prizrenit, ku çdo gjë ishte përgatitur në detaj, e nuk mungonte asgjë.

Nusja e dhëndri më të lumtur se kurrë. Qëndresa u shfaqë me dy veshje gjatë mbrëmjes, me fustanin e bardhë e që po dukej si një princeshë dhe me një palë pantallona të bardhë./Sovrani.info

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.10.2017, 09:44  | L.E. | 8,723 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Rrihet deri në vdekje një person në Maqedoni pas një zënke për telefonin celular 
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
« E fundit: » PSP zbulon 35 llogari bankare të Nikolla Gruevskit
Gjendet një trup i pajetë në Gërçec
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.