Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
03_51.jpg

Shkup, 19 tetor - Kryetari i sa pozgjedhur i Qytetit të Shkupit, Petre Shiligov i shoqëruar nga kandidati i BDI-së për kreun e Çairit, Visar Ganiu kanë shëtiur rrugët e Çairit me autobus urban, njofton Zhurnal.mk

Shilegov ka dëgjuar nga Ganiu planet dhe projektet e tij infrastrukturore për Çairin, të cilat juanë të përfshira në programin "Kontrata" të Visar Ganiut.

Shilegov ka premtuar një bashkëpunim më të madh të Qytetit të Shkupit me komunën e Çairit me qëllim që qytetarëve tju krijohen kushte më të mira për jetesë. Ai po ashtu ka premtuar edhe mbështejn e tij të parezervë për Visar Ganiun në rrethinë e dytë të zgjedhjeve lokale.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.10.2017, 21:13  | D.J. | 4,569 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Rrihet deri në vdekje një person në Maqedoni pas një zënke për telefonin celular 
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
« E fundit: » PSP zbulon 35 llogari bankare të Nikolla Gruevskit
Gjendet një trup i pajetë në Gërçec
 

 


Loading...
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.