Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Ja çfarë transformimesh bën Shkenda Dubova (Foto)
shkendaa_1.jpg

Është ndër bukuroshet e estradës për të cilën flitet dhe komentohet gjithnjë me shumë pozitivitet. 

Është Shkenda Dubova, ku përveç suksesit në karrierë, ka treguar sukses edhe në biznes, madje në një fushë tejet të rëndësishme.

Me punën e saj, në qendër dobësimi, ka arritur që shumë femrave t'ua bëjë ëndrrën realitet. E këtë e tregojnë edhe postimet e saj në rrjetet sociale, duke u parë suksesi i shumë njerëzve të cilët kanë qenë në luftë me mbipeshën.

Bukuroshja është një shembull tipik se si duhet të menaxhohet biznesi i suksesshëm, e për këtë fakt, tregon edhe raporti kolegial në qendrën e saj, ku gjithçka është në nivel.

Andaj nëse doni që ëndrrën tuaj ta bëni realitet, mos e humbisni mundësinë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.10.2017, 12:19  | L.E. | 1,566 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Rrihet deri në vdekje një person në Maqedoni pas një zënke për telefonin celular 
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
« E fundit: » PSP zbulon 35 llogari bankare të Nikolla Gruevskit
Gjendet një trup i pajetë në Gërçec
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.