Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Alketa Vejsiu mahnitë në të kuqe, e ndalojnë në rrugë (Foto)
alketa50_1.jpg

Ajo është një nga moderatoret më të dashur atë shqiptarëve.

Për vite me rradhë në drejtoim të spektakleve më të përfolur, Alketa ka mundur të rrëmbejë zemrat e shuëm njerëzve. Pjesë e botës së muzikës, spektakleve, organizimi i dasmave, dekorimet dhe tashmë është një fashioniste.

Vejsiu ka publikuar në rrjetet sociale foto nga një set fotografik në Itali ku është parë  më në formë se kurrë.

Ndërkohë ajo ëshët ndaluar nga fansa të saj në qytetin e italian, të cilët janë shprehur të mrekulluar nga ajo që u kanë zënë sytë.

‘Mos me thuaj qe i kemi nga anet tona ata dy yjet aty’ –shkruan Alketa.

‘Po beme dhe foto bashke. ishe akoma me e bukur live’ –shkraujnë fansat e saj.

Moderatorja shqiptare nuk zhgënjen asnjëherë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.10.2017, 12:29  | L.E. | 2,935 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Rrihet deri në vdekje një person në Maqedoni pas një zënke për telefonin celular 
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
« E fundit: » PSP zbulon 35 llogari bankare të Nikolla Gruevskit
Gjendet një trup i pajetë në Gërçec
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.