« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Motrat Mustafa dalin në piknik, por vëmendjen e merr veshja e tyre! (Foto)
motratt_4.jpg
Loading...

Të dashura nga publiku dhe të vlerësuara për vokalin dhe këngët e tyre, janë këto motrat Mustafa, shkruan Kosovarja.

Edhe pse shumica i njohin më shumë Sahiden e Safeten dhe së fundmi edhe Lulen, ato janë gjithsej 6 nga 8 motrat Musatafa që këndojnë.

E, së fundmi i shohim vetëm 5 nga to në një foto, të cilat janë në një vend malor.

Duket se ato kanë dal për piknik dhe të relaksohen paksa në natyrën dhe bukuritë e saj në ditët e stinës së vjeshtës.

Në këtë foto shihen Safetja, Zoja, Kumrija, Shkurta dhe Lulja.

Ndërsa foton e ka publikuar kjo e fundit në profilin e saj në facebook. Ku dhe ka arrit të merr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.10.2017, 09:27  | L.E. | 26,586 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë
Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën! (Foto)
Shyhrete Behluli dhe Gold Ag përsëri në duet (Foto/Video)
Kjo është reja e Ardit Gjebreas (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.