Zaev: Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithëve
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
Flamuri i Kosovës me emër të Greqisë, kështu mësojnë nxënësit shqiptarë në Maqedoni
Brukseli me kritikat e para për qeverinë e re
Rrahje masive e shtetasve turq për një vajzë, një i lënduar
119904371_3.jpg

Shkup, 21 tetor - Dhjetë persona të panjohur, shtetas të Republikës së Turqisë, e kanë sulmuar fizikisht R.Xh.J. (25) gjithashtu shtetas turk me qëndrim të përkohshëm në Shkup. Sulmi fizik është kryer për shkak të një debati paraprak në lidhje me një vajzë.

Siç informoi MPB, rasti është denoncuar mëngjesin e sotëm në ora 2:51 minuta në Njësitin për informacione dhe komandë Shkup, ndërsa sulmi është kryer në skelën "13 Nëntori".

R.XH.J. me automjet të ndihmës së shpejtë është dërguar në Qendrën urgjente në Shkup, ku i janë konstatuar lëndime trupore dhe është dërguar në mjekim shtëpiak. Ndërmerren masa për zbardhje të rastit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.10.2017, 15:28  | T.E. | 1,759 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Rrihet deri në vdekje një person në Maqedoni pas një zënke për telefonin celular 
Ndihma për shpirtin e atdhetarit të mbuluar me flamurin kuq e zi, duhet të jetë ndihmë për sakrificat e tij
Anëtarësimi i shpejt i Serbisë në BE, "cunami" për Maqedoninë dhe rajonin
« E fundit: » PSP zbulon 35 llogari bankare të Nikolla Gruevskit
Gjendet një trup i pajetë në Gërçec
 

 


Loading...
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.