« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Mallçeski: Sa më shpejt ik Gruevski nga kreu i VMRO-së, aq më mirë për Maqedoninë
Taravari: Javet në vijim krijojmë shumicë të re në Këshillin Komunal të Gostivarit
Hahn: 2025-ta, viti i Ballkanit perëndimor
A do ta kishit njohur Norën pa grim? (Foto)
nora_57.jpg
Loading...

Është mami më seksi e estradës e këtë e ka dëshmuar shumë herë, shkruan Kosovarja.  Në çdo paraqitje të saj ajo shfaqet shumë joshëse, duke u dhënë motiv shumë femrave që të duken bukur.

Duke qenë se është nënë, linjat e saj janë për t’u komplimentuar, e gjithashtu edhe stili dhe grimi. Rrallëherë këngëtarja është shfaqur pa grim, e që është vërtetë e vështirë që Norën ta shohim ndonjëherë në gjendje të tillë, duke e parë sa shumë e ka kujdes veten.

Sigurisht se momenti në vazhdim do ta bëjë nostalgjike atë dhe po ashtu adhuruesit e saj.

Ishte pikërisht dita kur këngëtarja u bë nënë, dhe në fotografinë e publikuar shihej pa fije grimi.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 12:05  | L.E. | 1,096 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Tre ndërmarje publike të qytetit të Shkupit bëhen me drejtorë të rinjë
Taravari: Javet në vijim krijojmë shumicë të re në Këshillin Komunal të Gostivarit
Enver Maliqi zgjidhet zv.kryetar i Qytetit të Shkupit
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Kjo është porosia e parë e kryetarit të ri të Çairit Visar Ganiu
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.