« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Mallçeski: Sa më shpejt ik Gruevski nga kreu i VMRO-së, aq më mirë për Maqedoninë
Taravari: Javet në vijim krijojmë shumicë të re në Këshillin Komunal të Gostivarit
Hahn: 2025-ta, viti i Ballkanit perëndimor
Mbulohet "Gylsereni", ja sa bukur duket me shami! (Foto)
gyls_5.jpg
Loading...

Nurgul Yesilcay, është ndër aktoret më të njohura dhe më të dashura veçanërisht për audiencën shqiptare, shkruan Kosovarja.

Fillimet e saja datonin vite më parë, mirëpo roli protagonist që e bëri të famshme aktoren, ishte ai në serinë “Dashuri dhe ndëshkim”.

Angazhimet e saja në fushën e aktrimit nuk patën të ndalur, aq sa këtë serial kaq të dashur e pasoi i radhës i cili theu rekorde shikueshmërie në ekranet shqiptare.

“Fate të Kryqëzuara”, ishte seriali në të cilin po ashtu Nurgul, gëzonte rolin kryesor, e që sot, e njohin pikërisht përmes tij si “Gylseren”.

Skenat nudo të aktores turke, nuk munguan kohë më parë, ani pse me bindje u mendua se nuk do të pranonte realizimin e tyre, por që doli e kundërta.

E tani, përmes këtij imazhi del të jetë më e mbuluar se asnjëherë, teksa shamia po I shton akoma më tepër hiret e saj, me ç’rast Nurgul i është përshtatur stinës së bukur të vjeshtës.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 14:30  | L.E. | 3,247 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Tre ndërmarje publike të qytetit të Shkupit bëhen me drejtorë të rinjë
Taravari: Javet në vijim krijojmë shumicë të re në Këshillin Komunal të Gostivarit
Enver Maliqi zgjidhet zv.kryetar i Qytetit të Shkupit
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Kjo është porosia e parë e kryetarit të ri të Çairit Visar Ganiu
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.