« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Mallçeski: Sa më shpejt ik Gruevski nga kreu i VMRO-së, aq më mirë për Maqedoninë
Taravari: Javet në vijim krijojmë shumicë të re në Këshillin Komunal të Gostivarit
Hahn: 2025-ta, viti i Ballkanit perëndimor
Majk do të reagojë pas këtij veprimi që Majlinda bëri me djalin! (Foto)
majk_33.jpg
Loading...

Majlinda Zeka e mjaftuar nga pushimet që kaloi në një vend tejet të bukur të Turqisë, duket se është rikthyer më energjike se kurrë për t’iu përkushtuar totalisht vogëlushit Roan. 

Udhëtimin e pozimin mbi deve e përjetoi, dhe këtë nuk hezitoi t’a ndajë si moment në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

E meqë Roani nuk e shoqëroi në këtë udhëtim, ajo vendosi që të birit t’ia plotësojë një dëshirë të ngjashme. Mbi kurrizin e një deleje, kësaj radhe keni rastin t’a shihni vogëlushin dhe jo Majlindës e cila u shëtit në vende mbreslënëse të Turqisë mbi kurrizin e devesë.

 

Aq i këndshëm shfaqet në këtë imazh, aq sa kështu ka cilësuar edhe e ëma duke e veçuar prej të gjitha fotografive tjera që i kishte realizuar Roanit simpatik.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 14:41  | L.E. | 1,714 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Tre ndërmarje publike të qytetit të Shkupit bëhen me drejtorë të rinjë
Taravari: Javet në vijim krijojmë shumicë të re në Këshillin Komunal të Gostivarit
Enver Maliqi zgjidhet zv.kryetar i Qytetit të Shkupit
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Kjo është porosia e parë e kryetarit të ri të Çairit Visar Ganiu
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.