Prokurorë të ri, PSP pjesë e PTHP-së
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
« Analistët » Marrdhëniet ndërfqinjësore, hap i duhur drejtë BE-së
Ka disa ide për funksionimin e KSHZ-së pas dorëheqjeve të anëtarëve
Ermal Mamaqi bën për Bleonën atë që s’e bëri për askë! (Foto)
er1_24.jpg

Këtë të shtunë nikoqiri më qesharak shqiptar, për mysafire do e ketë këngëtaren Bleona Qerreti.

E Ermal Mamaqi si Ermali, s’do e lëshojë as Bleonën pa i bërë ndonjë truk.

Siç bën thuajse gjithnjë me mysafirët që fton në studio në “Xing me Ermalin”, edhe kësaj here këtu do luhet ndonjë lojë.

Ajo që mund të parashikojmë është se Ermali është shndërruar në një kamerier që do i shërbejë Bleonës.

Kurse Bleona njihet për një grua të zorshme e me teka, e kushedi sa e ka maltretuar Ermalin kësaj here.

Kjo shihet edhe në një fotografi që Bleona ka publikuar në Instagram, ku fytyra e e Ermalit tregon dhimbje. I shkreti ti ore djalë! /Prive.al

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 12:13  | L.E. | 8,924 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën edhe si zëvendës-ministër
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
Çekia i dhuron policisë kufitare të Maqedonisë 45 automjete, prezent ishte edhe Nuhiu
"Velt": Athina, Shkupi dhe Beogradi do të ndërtojnë kanal që do ta ndryshojë gjeografinë e Ballkanit
« Analizë » Hetimi ndërkombëtar për "Kumanovën", rikthen besimin mes popujve në Maqedoni
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.