« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
Emri, në pritje të propozimit të Nimicit
Arsllani: Mbetet enigmë se si do të zgjidhet çështja e emrit të Maqedonisë
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Rrihet një nxënës i shkollës së mesme në stacionin e autobusit tek Banka Popullore
132952585.jpg

Shkup, 17 nëntor - Një nxënës 16-vjeçar dje është rrahur në stacionin e autobusit në afërsi të Bankës Popullore të RM-së.

Siç është theksuar në buletinin e policisë, babai i nxënësit dje në orën 15:30 në polici ka denoncuar se rreth orës 13:00, djali i tij 16-vjeçar nga fshati Pobozhje i Shkupit, nxënës në shkollën e mesme, derisa ka qenë duke pritur në stacionin e autobusit në afërsi të Bankës Popullore të RM-së, së bashku me shokët e tij, është sulmuar fizikisht nga disa persona të moshës prej 16-17 vjeçare.

Nga sulmi minoreni ka marrë lëndime të dukshme, ndërsa është ankuar edhe në dhimbje në kokë. Ndërmerren masa për gjetjen e personave.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 14:48  | Xh.I. | 819 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Policia çeke arreston katër shtetas të Maqedonisë: Kishin me vete drogë, armë dhe para
Peshevski: Kariera ime politike ka përfunduar
Përplasen keq Mahmut Ferati me Shqir Cerrvadikun
Patenta e cila shkatëron mjegullën për 15 minuta për 18 vite qëndron në sirtar, qytetet po mbyten nga smogu!
Zaev para vendimit: Filipçe ose Kostov, cili do jetë ministri i ri i shëndetësisë!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.