« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Zanfina tregon dashurinë e parë (Foto)
zanfina_6.jpg

Ajo publikoi fotografi me dashurinë e saj

Këngëtarja që njihet për dukjen dhe linjat e saj trupore, Zanfina Ismaili duke qenë se që nga fëmijëria është pjesë e skenës muzikore ka fansa të shumtë në mbarë trojet shqiptare.

Duke qenë e tillë, Zanfina përkujdeset që në një farë mënyre të ju qëndrojë afër atyre pëmes postimeve të shumta që bën në rrjete sociale.

Orë më parë, motra e Divës, Adelina Ismailit, Zanfina ka publikuar dy fotografi në Instastory, në njërën prej të cilave shihet sëbashku me dashurinë e saj të parë.

Kështu të paktën kuptohet nga mbishkrimi që i ka lënë fotografisë vetë këngëtarja për grimeren e njohur Sellma Kasumoviq, me të cilën shihet edhe në fotografi, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se”Sje ai mo” është projekti i fundit nga Zanfina Ismaili.

 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 14:06  | L.E. | 2,378 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bastisje në shtëpinë e  Elizabeta Kançeska Milevska
800 milion franga të vjedhura së shpejti kthehen në Maqedoni, thotë Ibrahimovski
Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (Video)
E enjtja e ardhshme ditë jopune
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.