« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
Emri, në pritje të propozimit të Nimicit
Arsllani: Mbetet enigmë se si do të zgjidhet çështja e emrit të Maqedonisë
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Greqia edhe sot kaplohet nga shirat e rrëmbyeshëm
vershime-greqi.jpg

Në Greqi edhe sot do të vazhdojë moti i keq i shoqëruar me shira të rrëmbyeshëm dhe erë të fuqishme, kryesisht në rajone në pjesën kontinentale të shtetit, njoftuan mediat greke.

 

Meteorologët paralajmërojnë se stuhia “Zenon” e cila vjen prej Detit Mesdhe mbrëmë e goditi Greqinë. Pritet stuhia të sjellë valë të re të shirave të rrëmbyeshëm dhe erë si në fillim të javës, kur u shkaktuan përmbytje katastrofale pranë Athinës dhe në të cilat deri më tani jetën e humbën 16 persona.

 

Prej dje në Greqi janë shpallur tri ditë zie. Të gjitha shkollat në rajonin e Atikës janë mbyllur.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 15:35  | Z.H. | 659 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Policia çeke arreston katër shtetas të Maqedonisë: Kishin me vete drogë, armë dhe para
Peshevski: Kariera ime politike ka përfunduar
Përplasen keq Mahmut Ferati me Shqir Cerrvadikun
Patenta e cila shkatëron mjegullën për 15 minuta për 18 vite qëndron në sirtar, qytetet po mbyten nga smogu!
Zaev para vendimit: Filipçe ose Kostov, cili do jetë ministri i ri i shëndetësisë!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.