« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
Emri, në pritje të propozimit të Nimicit
Arsllani: Mbetet enigmë se si do të zgjidhet çështja e emrit të Maqedonisë
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Humb drejtpeshimin dhe bie në dysheme, nxënësja 13 vjeçare lëndon rëndë boshtin kurizorë
shkolla_5.jpg

Gostivar, 17 nëntor - Nxënësja 13 vjeçare nga shkolla fillore Vëllazëim Bashkimi në Gostivar pas rënies nga karikja e shkolles ka lënduar rëndë boshtin kurirozë me çka është transportuar në urgjencën e Shkupit, transmeton Zhurnal.mk

Sipas SPB, deri tek lëndimi i rëndë ka shkuar në momentet kur në orët e pushimit të gjatë nxënësja e ulut në karike në një moment ka humbur drejtëpeshimin dhe bie në dysheme.

Më pas është transportuar në spitalin e qytetit ku është konstatuar lëndim i rëndë i boshtit kurizorë e më pas është transferuar në klinikat e Shkupit.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 18:33  | T.E. | 3,398 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Policia çeke arreston katër shtetas të Maqedonisë: Kishin me vete drogë, armë dhe para
Peshevski: Kariera ime politike ka përfunduar
Përplasen keq Mahmut Ferati me Shqir Cerrvadikun
Patenta e cila shkatëron mjegullën për 15 minuta për 18 vite qëndron në sirtar, qytetet po mbyten nga smogu!
Zaev para vendimit: Filipçe ose Kostov, cili do jetë ministri i ri i shëndetësisë!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.