« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bëhuni gati për dy super kolazhet më të bukura të fundvitit
23635623_1470557213026608_1852185271_n.jpg

Ata janë artistë të njohur dhe mbi të gjitha këndojnë bukur “live”, e jo kot producenti ka menduar që në këto dy super kolazhe të jenë ata. Po flasim për këngëtarët Rovena Stefa, Vjollca Selimi dhe Daim Lala ku në xhirimet festive ata sapo kanë rregjistruar dy kolazhe mjaft ritmike e të bukura që padiskutim do të jenë më të dëgjuarat e fundvitit. Treshja e artistëve do të jetë me këto kolazhe në produksionin Vizioni&Libonia, por edhe nëpër programe të ndryshme festive në TV. Ne i kemi dëgjuar teksa rregjistronin videot e programit festiv, por shumë shpejt do të jenë këto dy kolazhe mjaft të bukura edhe në Youtube.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 21:33  | T.E. | 1,275 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bastisje në shtëpinë e  Elizabeta Kançeska Milevska
800 milion franga të vjedhura së shpejti kthehen në Maqedoni, thotë Ibrahimovski
Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (Video)
E enjtja e ardhshme ditë jopune
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.