Prokurorë të ri, PSP pjesë e PTHP-së
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
« Analistët » Marrdhëniet ndërfqinjësore, hap i duhur drejtë BE-së
Ka disa ide për funksionimin e KSHZ-së pas dorëheqjeve të anëtarëve
Një e mitur vetëvritet në Shtime, këto janë detajet nga policia
police-kosove-547x300.jpg

Një vajzë rreth 15 vjeç është vetëvrarë në Shtime, sonte në orët e mbrëmjes.

Ky informacion për lajmi.net është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi. Ai tha se viktima është dërguar në QKUK në Prishtinë, ku është konfirmuar vdekja e saj.

“Një vajzë rreth 15 vjeç ka ndërruar jetë në shtëpinë e saj. Trupi është dërguar në QMF në Shtime, e më pas në QKUK në Prishtinë, nga atje është lajmërua se viktima është pa shenja jete”, ka thënë ai.

Gashi tha, se rasti është cilësuar si hetim mbi vdekje deri në raportin përfundimtar.

Arsyet që kanë quar te vetëvrasja ende nuk dihen, por policia është duke u marr me rastin.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 21:47  | T.E. | 1,789 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën edhe si zëvendës-ministër
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
Çekia i dhuron policisë kufitare të Maqedonisë 45 automjete, prezent ishte edhe Nuhiu
"Velt": Athina, Shkupi dhe Beogradi do të ndërtojnë kanal që do ta ndryshojë gjeografinë e Ballkanit
« Analizë » Hetimi ndërkombëtar për "Kumanovën", rikthen besimin mes popujve në Maqedoni
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.