Prokurorë të ri, PSP pjesë e PTHP-së
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
« Analistët » Marrdhëniet ndërfqinjësore, hap i duhur drejtë BE-së
Ka disa ide për funksionimin e KSHZ-së pas dorëheqjeve të anëtarëve
LDK nuk e mbështet Agim Bahtirin në Mitrovicë
auto_auto_agimi1_1510698931-384167315107015001510870306.jpg

Mitrovicë, 17 nëntor - Kryetar i nëndegës së LDK-së në Tunelin e Parë dhe të Zasellës në Mitrovicë, Afrim Neziri ka reaguar pas nënshkrimit të koalicionit me kandidatin e AKR-së për kryetar të kësaj komune Agim Bahtirin.

 

Neziri ka shkruar në Facebook se distancohet nga ky koalicion dhe se ndihet i tradhtuar nga kjo marrëveshje me AKR-në.

 

Postimi i plotë:

 

Unë Afrim Neziri, kryetar i nëndegës së LDK-së në Tunel të Parë dhe Zasellë, distancohem nga koalicioni me Agim Bahtirin.

 

Unë jam tradhtuar dhe nuk kam qenë i vëmendshëm se ajo marrëveshje po bëhej në kundërshtim me qëndrimin e degës.

 

Unë qëndroj prapa vendimit të kryesisë së degës për të qëndruar neutral në balotazh.

 

Me respekt Afrim Neziri – Kryetar i nëndegës.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 09:26  | Z.H. | 487 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën edhe si zëvendës-ministër
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
Çekia i dhuron policisë kufitare të Maqedonisë 45 automjete, prezent ishte edhe Nuhiu
"Velt": Athina, Shkupi dhe Beogradi do të ndërtojnë kanal që do ta ndryshojë gjeografinë e Ballkanit
« Analizë » Hetimi ndërkombëtar për "Kumanovën", rikthen besimin mes popujve në Maqedoni
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.