« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën! (Foto)
eli_23.jpg

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, Eli Fara e cila për vite të tëra arriti ta mbaj titullin e femrës më të bukur dhe pa ndonjë ndërhyrje kirurgjikale.

Karrierën e saj Eli e ka ndërtuar me punë, por për vajzën e saj nuk mund të themi se ka bërë ndonjë gjë të madhe përveç ca fotove provokative të cilat i hedh nëpër rrjetet sociale.

Marina Fara, e bukur po, por jo aq sa e ëma e saj Eli Fara. E këtë na e dëshmon më së miri kjo foto të cilën do e shihni më poshtë e të cilën e ka nda me ndjekësit e saj në instagram Eli Fara.

Ndërsa foton e shoqëron me emrin e së bijës dhe e shoqëron me një zemër, shkruan “Kosovarja”.Por, e gjithë vëmendja e ndjekësve të Elit, ishte te këngëtarja më shumë se sa te e bija e saj, e cila dukej bukur por jo sa Eli.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.11.2017, 09:25  | L.E. | 3,586 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bastisje në shtëpinë e  Elizabeta Kançeska Milevska
800 milion franga të vjedhura së shpejti kthehen në Maqedoni, thotë Ibrahimovski
Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (Video)
E enjtja e ardhshme ditë jopune
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.